Internetowe Forum Policyjne - od 2003 roku Strona Główna Internetowe Forum Policyjne - od 2003 roku
Forum dla wszystkich policjantów oraz sympatyków Policji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat
English

Poprzedni temat «» Następny temat
JAK przygotowac sie do MULTI!!!! Kto Pomoze.....TORUN- BYDG!
Autor Wiadomość
jawor900 

Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 8:42 pm   JAK przygotowac sie do MULTI!!!! Kto Pomoze.....TORUN- BYDG!

Wczoraj 13.10.13 Słupsk zdalem TWO 30/40, oraz TSF 1,22 (31pkt) jak myslicie jaki to wynik czy dlugo bede czekaz na mutli i jak sie przygotowac!!!;// 44946648 dajcie znac...

44946648 gg , smalcov@wp.pl ....kontAKT.

madziula 
< Forum * >

Poziom: 8
HP: 0/159
 0%
MP: 76/76
 100%
EXP: 7/19
 36%
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 12:21 pm   

Ja polecam pana Jarka bo zdałam za pierwszym razem. Jego namiary znajdziesz bo nie chce go tu reklamować

ket_mat 
< Forum >

Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 9/11
 81%
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 12:36 pm   

madziula napisał/a:
Ja polecam pana Jarka bo zdałam za pierwszym razem. Jego namiary znajdziesz bo nie chce go tu reklamować

umiesz liczyć licz na siebie :)

albo się nadajesz albo nie. NIC NIE KUPOWAĆ tzn. żebym nie został zaraz posądzony o pomówienia, chodzi mi o zakup...... spodni :)

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Pią Maj 01, 2015 6:49 am   

zakup spodni heheh dobre :) ) art 212 kk - jest takie ładne jedno zdanie : "które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku
."

Jarkowi sprawę przekazałam i będę świadkiem na sprawie :)

ket_mat 
< Forum >

0%
 100%
 81%
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 1:28 pm   

Artykuł pani psycholog Moniki Ziółkowskiej , który radziłbym wziąć sobie do serca przed MULTISELECT Według Moniki Ziółkowskiej z HROneSource nie ma możliwości przygotowania się do testów wcześniej, gdyż SA to narzędzia sprawdzające nasza osobowość a nie nabytą wiedzę merytoryczną. „Wyniki testów nigdy nie są złe. Pomagają one natomiast optymalnie dopasować cechy osobowości kandydata czy pracownika do odpowiedniego stanowiska lub firmy-dodaje M.Ziółkowska Eksperci z HROneSource ostrzegają natomiast kandydatów przed kreowaniem się na osobę którą się w rzeczywistości nie jest . Pytania są tak skonstruowane, że często jedna cecha sprawdzana jest wielokrotnie. Jeżeli wyniki testów pokażą, że kandydat próbował oszukać psychologa, może to negatywnie wpłynąć na jego ocenę . „Rozwiązując testy psychologiczne trzeba przede wszystkim odpowiadać szczerze-to jest jednym kluczem do sukcesu. Manipulacja nic nie daje , ponieważ dość łatwo można ją odkryć. Zadania na temat prawdomówności na testach pisemnych SA bardzo podzielone. Część moich znajomych z tego lub poprzedniego naboru postanowiło kłamać i ubarwiać swoja osobowość.. i to jak twierdzą był przysłowiowy gwóźdź do ich trumny. Druga połowa twierdzi „że ma się co zastanawiać .. bo jak zaczniesz myśleć i upiększać to na bank to wyjdzie kłamstwo . Za każdym razem dawać należy odpowiedź która przychodzi pierwsza do głowy. Ocenę pozostawiam dla was ……..Ja osobiście opowiadam się za tą drugą opcją.

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 10:41 am   

Artykuł bodajże z 2009 roku, wtedy pan Jarek nie miał profilu policjanta.

Jarek dostał recenzję od psychologów:

"
ODPOWIEDZI DO TESTU MULTISELECT- PORADNIK autorstwa Jarosława Sokołowskiego to bardzo ciekawy poradnik, dla osób które chcą przystąpić do egzaminu na policjanta. Niewątpliwie okaże się on przydatny dla kandydatów jako recepta na skuteczniejsze przygotowanie się do rozwiązania testów psychologicznych oraz do spotkania z psychologiem.
Celem poradnika nie jest udzielenie konkretnych informacji, jak powinna brzmieć odpowiedź na poszczególne pytania testu MultiSelect (aczkolwiek w opracowaniu są podane odpowiedzi przykładowe na pytania testowe), ale zaznajomienie osób badanych z procedurą testową, rozproszenie niepokoju, sprawienie, by każdy badany funkcjonował najlepiej jak tylko pozwalają mu na to jego zdolności.
Autor daje praktyczne porady przydatne w trakcie rozwiązywania testu, dzięki temu rozwiewa aurę tajemniczości, jaka często otacza testy, a tym samym pomaga w korygowaniu powszechnych nieporozu¬mień odnośnie do tego, czemu służą testy i co znaczą ich wyniki.
Przedstawione w ebooku procedury treningowe mają na celu kształtowanie efektywnych sposobów rozwiązywania problemów, takich jak staranne analizowanie problemu czy pytania, rozważanie wszystkich możliwych odpowiedzi i zwracanie uwagi na istotne szczegóły i powiązania, rozważne, a nie impulsywne formułowanie odpowiedzi lub ich wybieranie, stosowanie wysokich stan¬dardów przy ocenie własnego działania.
Autor zastosował strategię, która powinna doskonalić funkcjonowanie intelektualne kandydata na policjanta nie tylko przy wykonywaniu testów, lecz także podczas rozmowy z psychologiem i podczas pracy zawodowej., gdyż przybliża Czytelnikowi cechy i wartości szczególnie istotne w zawodzie policjanta koncentrując się na nurcie psychologii pozytywnej.
Zastosowane procedury polegające na ogólnym zaznajamianiu badanych z testami są przeznaczone do eliminowania czy kompensowania różnic w uprzednim doświadczeniu testowym. Tego typu ćwiczenia przed przystąpieniem do egzaminu powinny sprawić, że rozwiązywany test MulitiSelect będzie narzędziem bardziej trafnym, ponieważ redukują wpływ czynników specyficznych dla badania testowego (lęk testowy).
Wszystko jest napisane w taki sposób, aby zdobyta wiedza mogła zostać wykorzystana od razu.
Zachęcam do przeczytania tego poradnika wszystkich kandydatów na policjantów, którym zależy na dobrych wynikach z testów. „

"

Ja i tysiące osób polecam, a tacy osoby jak ket mat i inni tylko zazdroszczą że im się nie udało :)

ket_mat 
< Forum >

0%
 100%
 81%
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 12:49 pm   

Janek, Janek co Ty o mnie wiesz, żeby osądzać i stwierdzać czy zdałem czy nie :)

A to co wypisujesz o mojej osobie to nie jest zniesławienie i Wasz ulubiony art. 212KK ?

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 8:04 am   

Magda jestem, nie zmieniłam płci.
Jeżeli uważasz że to jest zniesławienie proszę zgłosić.
Ja uważam że mu zazdrościsz i taka jest prawda :)

Tak z ciekawości napisze - nie dostałeś jeszcze wezwania bo panu Jarkowi opisałam sytuację ?

ket_mat 
< Forum >

0%
 100%
 81%
Wysłany: Pon Maj 18, 2015 1:19 pm   

madziula napisał/a:
Magda jestem, nie zmieniłam płci.
Jeżeli uważasz że to jest zniesławienie proszę zgłosić.
Ja uważam że mu zazdrościsz i taka jest prawda :)

Tak z ciekawości napisze - nie dostałeś jeszcze wezwania bo panu Jarkowi opisałam sytuację ?

No widzisz czekam 8 miesięcy a znajomy 2 lata i coś cicho. A poz tym nie strasz nie sztrasz bo się..... Panie Janku:)

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 12:23 pm   

Pytałam się Jarka to złożył pozew z powództwa cywilnego. Więc nie kłam

ket_mat 
< Forum >

0%
 100%
 81%
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 6:29 am   

madziula napisał/a:
Pytałam się Jarka to złożył pozew z powództwa cywilnego. Więc nie kłam

KIEDY JANEK. A JA CZEKAM I CZEKAM I NIC. NIEZŁE LODY KRĘCICIE NA NIE MAJĄCYCH WIEDZY LUDZI CO ? :)

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 2:36 pm   

Człowieku co Ci się z jakimś Jankiem poje---bało ????
Skończyłeś chociaż gimnazjum ?
ps. zazdrościsz mu nie ?:) że mieszkasz z rodzicami, a on w willy :) hahahah

ket_mat 
< Forum >

0%
 100%
 81%
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 7:12 am   

madziula napisał/a:
Człowieku co Ci się z jakimś Jankiem poje---bało ????
Skończyłeś chociaż gimnazjum ?
ps. zazdrościsz mu nie ?:) że mieszkasz z rodzicami, a on w willy :) hahahah

nie obrażaj mnie Janku bicz
nie mam czego zazdrościć wykładowy ze szkół policyjnych, którego nikt nie zna :)

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Sro Maj 27, 2015 11:51 am   

Otrzymałeś pismo o sprawie ?:) na skrzynce masz :) A tak nie wierzyłeś - no popatrz :)

Chciałeś mu zaszkodzić, a zaszkodziłeś sobie :)

ODPOWIEDZI DO TESTU MULTISELECT- PORADNIK autorstwa Jarosława Sokołowskiego to bardzo ciekawy poradnik, dla osób które chcą przystąpić do egzaminu na policjanta. Niewątpliwie okaże się on przydatny dla kandydatów jako recepta na skuteczniejsze przygotowanie się do rozwiązania testów psychologicznych oraz do spotkania z psychologiem.
Celem poradnika nie jest udzielenie konkretnych informacji, jak powinna brzmieć odpowiedź na poszczególne pytania testu MultiSelect (aczkolwiek w opracowaniu są podane odpowiedzi przykładowe na pytania testowe), ale zaznajomienie osób badanych z procedurą testową, rozproszenie niepokoju, sprawienie, by każdy badany funkcjonował najlepiej jak tylko pozwalają mu na to jego zdolności.
Autor daje praktyczne porady przydatne w trakcie rozwiązywania testu, dzięki temu rozwiewa aurę tajemniczości, jaka często otacza testy, a tym samym pomaga w korygowaniu powszechnych nieporozu¬mień odnośnie do tego, czemu służą testy i co znaczą ich wyniki.
Przedstawione w ebooku procedury treningowe mają na celu kształtowanie efektywnych sposobów rozwiązywania problemów, takich jak staranne analizowanie problemu czy pytania, rozważanie wszystkich możliwych odpowiedzi i zwracanie uwagi na istotne szczegóły i powiązania, rozważne, a nie impulsywne formułowanie odpowiedzi lub ich wybieranie, stosowanie wysokich stan¬dardów przy ocenie własnego działania.
Autor zastosował strategię, która powinna doskonalić funkcjonowanie intelektualne kandydata na policjanta nie tylko przy wykonywaniu testów, lecz także podczas rozmowy z psychologiem i podczas pracy zawodowej., gdyż przybliża Czytelnikowi cechy i wartości szczególnie istotne w zawodzie policjanta koncentrując się na nurcie psychologii pozytywnej.
Zastosowane procedury polegające na ogólnym zaznajamianiu badanych z testami są przeznaczone do eliminowania czy kompensowania różnic w uprzednim doświadczeniu testowym. Tego typu ćwiczenia przed przystąpieniem do egzaminu powinny sprawić, że rozwiązywany test MulitiSelect będzie narzędziem bardziej trafnym, ponieważ redukują wpływ czynników specyficznych dla badania testowego (lęk testowy).
Wszystko jest napisane w taki sposób, aby zdobyta wiedza mogła zostać wykorzystana od razu.
Zachęcam do przeczytania tego poradnika wszystkich kandydatów na policjantów, którym zależy na dobrych wynikach z testów. „

blady2111 

0%
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: Sob Sie 01, 2015 8:05 am   

Janek ?? , czy Twoja matka wie że ćpiesz ? jeśli nie to ją czym szybciej poinformuj o tym fakcie !!
Ket_mat ma całkowitą rację i liczcie tylko na siebie w tej kwestii. Skróty Janka, czy innego jarząbka = kasa w plecy oraz oblany egzamin, jak również złość na siebie że jest się frajerem ;)

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Sob Sie 01, 2015 9:54 am   

Widać że Ty coś masz nie tak z głową pisać jakieś głupoty na szanownego pana Jarka. Głupoty do czasu, a wiem bo mi przedstawił pare pism.
ps. pan Jarek mógłby zostać Twoim ojcem bo nie ma 17 lat jak Ty.

blady2111 

0%
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: Sob Sie 01, 2015 11:16 am   

a kto pisze o Panu "jarku", ja nie mam pojęcia kto to jest. Naucz się czytać ze zrozumieniem a potem zabieraj się za pisanie. Ponawiam pytanie, dlaczego osoby prawdopodobnie zachwiane emocjonalnie i im pochodne nie dostały jeszcze bana na tym forum.

madziula 
< Forum * >

0%
 100%
 36%
Wysłany: Sob Sie 01, 2015 12:25 pm   

No właśnie też się dziwie że tacy gówniarze jak Ty siedzą na tym forum i nie dostali bana

Odpowiedz do tematu