Internetowe Forum Policyjne - od 2003 roku Strona Główna Internetowe Forum Policyjne - od 2003 roku
Forum dla wszystkich policjantów oraz sympatyków Policji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat
English
Internetowe Forum Policyjne - od 2003 roku Strona Główna
Internetowe Forum Policyjne - od 2003 roku - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
Zabranie sie dawania ogloszen,postow i reklam dotyczacych jakiejkolwiek formy sprzedazy czy handlu testami do policji oraz opracowaniami testow do policji czy to w sposob bezposredni czy posredni nawiazujacy do ich sprzedazy.
Przez forme reklamowania uznaje sie takze pisanie postow czy tematow nawiazujacych lub sugerujacych w tresci wymiany informacji pomiedzy uzytkowanikami forum posiadanie opracowan testow czy tez samych testow do policji z wyrazona checia ich sprzedazy czy innego ich przekazania w jakiej kolwiek formie. Zabrania sie umieszczania takze jakichkolwiek reklam bez pisemnej zgody Administratora forum. Przez reklame rozumie sie takze forme opisow i linkow prowadzacych do innych stron internetowych czy adresow fizycznych miejscowosci.
Zabronione jest dodawanie ogłoszen o innej tresci i celu niz przewiduje to kategoria do ktorej ogloszenie zostalo przypisane jak i tematyka serwisu np. oferty pracy, wszelaka sprzedaz jakichkolwiek artykolów, wszelkie inne oferty współpracy . Ogłoszenia dodane a niespelniajace naszych warunkow zostana usuniete bez ostrzezenia.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą takze ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group